EZ-Steer oto-dümenleme sistemi

  • Kolay kurulum, araçlar arası kolay transfer
  • Her araca takılabilirlik
  • Devreye alma veya çıkarma için direksiyonu çevirmek yeterli
  • Başlangıç seviyesi uygun maliyetli

Basit, taşınabilir AgGPS® EZ-Steer® otomatik dümenleme sistemi ile eski yeni 1000'den fazla traktörü otomatik dümenlemeli şekle dönüştürmektedir. Doğrudan direksiyon kenarına takılan sistem, bir motor sayesinde GPS tarafından yönlendirilen TrimbleFmXTrimble EZ-Guide 250 veya Trimble CfX-750 konsol sistemleri ile birlikte kullanılabilmektedir. Sistem aracınızı sürerken, siz sulama, dikim gübreleme gibi birçok farklı işinize daha rahat konsantre olabilirsiniz.


Ez-Steer sistemi tarladaki eğimler ile traktörün sallanması sonucu oluşabilecek izleme hatalarını düzeltecek T2 arazi kompansatör sistemine sahiptir. Bu şekilde eğimli arazilerde çalışma, istenen hassasiyetler içerisinde rahatlıkla gerçekleşmektedir.

Arazi Kompansatör Sistemi Nedir?

Bu sistem Trimble tarafından geliştirilen ve Taraktör üzerindeki GPS anteni ile traktör merkezinin yerdeki izdüşümü arasındaki farkı hesaplayan bir sistemdir. Traktör tarlada hangi eğimde olursa olsun, herzaman merkezinin konumu otomatik olarak hesaplanır.
Karşılaştırma Tablosu

 

 


EZ-Steer
EZ-Pilot
AutoPilot
KonsollarEZ-Guide 250CfX-750FmXTM-2050Araçlar/ÜrünlerDümenlemeye Hazır AraçlarTrueTracker ekipman yönlendirmeTrueGuide ekipman yönlendirmeRG-100 sıra yönlendirmeArazi Kompansasyon
T2
T3
T3