EZ-Pilot oto-dümenleme sistemi

  • Direksiyon kolonuna takılır
  • Hemen hemen tüm marka ve modeller için kiti vardır
  • Hassas dümenleme için idealdir
  • Elle sürme için direksiyonu biraz çevirmek yeterlidir

Direksiyon kolonuna takılan elektrikli ve direksiyon miline doğrudan kumanda eden bir otomatik dümenleme sistemidir. Eklendiğinde mevcut direksiyon simidinin fazla yükselmesi  halinde opsiyonel olarak ayrıca bir direksiyon simidi bulunmaktadır. Trimble FmX ve Trimble CfX-750 konsol sistemleri ile birlikte çalışmaktra olup, kalibrasyonu tamamen otomatiktir ve son derece kolaydır. Hemen hemen dünyanın tüm traktör ve biçerdöverlerine takılabilmektedir.Sistem traktörünüzü/biçerdöverinizi doğru şekilde sürerken, siz sulama, dikim gübreleme gibi birçok farklı işinize daha rahat konsantre olabilirsiniz.


Arazi Kompansatör Sistemi Nedir?

Bu sistem Trimble tarafından geliştirilen ve Traktör üzerindeki GPS anteni ile traktör merkezinin yerdeki izdüşümü arasındaki farkı hesaplayan bir sistemdir. Traktör tarlada hangi eğimde olursa olsun, herzaman merkezinin konumu otomatik olarak hesaplanır.


Karşılaştırma Tablosu

 

 


EZ-Steer
EZ-Pilot
AutoPilot
KonsollarEZ-Guide 250CfX-750FmXTM-2050Araçlar/ÜrünlerDümenlemeye Hazır AraçlarTrueTracker ekipman yönlendirmeTrueGuide ekipman yönlendirmeRG-100 sıra yönlendirmeArazi Kompansasyon
T2
T3
T3